MOUDRÁ ŽENA – PODNIKATELKA

Milé ženy,

společnost Ateliér práva, s.r.o pro Vás připravila užitečné kurzy vedené právníky z praxe.

Život každé z nás se vyvíjí ve fázích či cyklech, a to i v oblasti profese. Některá z nás je zatím ve fázi zaměstnance, druhá již zvažuje, že se osamostatní a začne podnikat, ale stále tápe, zda je podnikání pro ni ta správná cesta, další už je rozhodnutá, že si založí s.r.o. a čtvrtá už je sama zaměstnavatelem.

Ať již se nacházíte kdekoliv na své cestě, je na místě být v obraze a rozšiřovat kontinuálně své právní (po)vědomí, které je předpokladem pro úspěšné podnikání.

Přijďte na kurz a získejte nové znalosti, které Vás opět posunou! A třeba i do nové fáze Vašeho života.

CHYTRÝ ZAMĚSTNANEC – 1x 3 hodiny

eye-263429_1920

Jste zaměstnaná a váháte, zda zaměstnavatel postupuje ve vztahu k Vám v souladu se zákoníkem práce? Vždy je na místě být v obraze.

Na našem kurzu získáte takový přehled o zákoníku práce, že už si k Vám nikdy žádný zaměstnavatel nic špatného nedovolí a Vy budete ve své plné síle umět ochránit sama sebe i své zájmy.

Kurz můžete objednat zde:

http://atelierprava.cz/kurz/chytry-zamestnanec/

PRÁVNÍ LABORATOŘ: PODNIKÁNÍ vs. ZAMĚSTNÁNÍ – 1x 3 hodiny

Právní laboratoř

Tento badatelský workshop je vhodný pro ženy, které už mají jednou nohou našlápnuto do podnikání, mají dobrý podnikatelský nápad, ale ještě váhají, zda je podnikání pro ně ta správná volba!

Na kurzu se budeme nořit do hlubin nejen právních, ale také budeme pracovat aktivně s podnikatelským záměrem, diskutovat a ladit celý koncept tak, aby i naše životy mohly být ve výsledku sladěné a harmonické na úrovni pracovní i osobní.

Kurz můžete objednat zde:

http://atelierprava.cz/kurz/pravni-laborator-podnikani-vs-zamestnani/

ROZJEĎ SVŮJ BYZNYS SPRÁVNĚ PRÁVNĚ – 1x 3 hodiny

Rozjeď-svůj-byznys-jpg1

Už je Vám jasné, že chcete podnikat? Nejčastější formou je podnikání prostřednictvím živnostenského oprávnění nebo společnosti s ručením omezeným. Na kurzu se dozvíte mimo jiné praktické informace o tom, jak funguje společnost s ručením omezeným, jak ji založit, co znamená odpovědnost jednatele, ale také jaké smlouvy můžete uzavřít s případnými investory.

Ještě váháte? Kdo váhá, nejede. A kdo neváhá, tak se někdy nestačí divit, jak se všechno samo tak nějak skládá, uspořádává a daří.

Kurz můžete objednat zde:

http://atelierprava.cz/kurz/rozjed-svuj-byznys-spravne-pravne/

PRŮVODCE MOUDRÉHO ZAMĚSTNAVATELE – 1x 5 hodin

woman-690036_1920

Možná že už jste ve fázi, kdy jste sama zaměstnavatelem a někdy tápete, jak v konkrétních situacích postupovat. Jako zaměstnavatel máte odpovědnost a zákon hovoří v mnoha ohledech jasně, práva a povinnosti jsou daná. Skutečně jste v obraze?

Přijďte si rozšířit své obzory, diskutovat, ptát se. Tento prostor je zde pro ty z Vás, které chcete mít v práci se zaměstnanci i kolegy dobré vztahy a chcete svůj život řídit nejen v souladu s vlastní intuicí a selským rozumem, ale také v souladu se zákoníkem práce a dalšími předpisy.

Kurz můžete objednat zde:

http://atelierprava.cz/kurz/pruvodce-moudreho-zamestnavatele/

Něco dalšího?

Všechny kurzy lze také uspořádat pro skupiny minimálně 5ti žen, které se shodnou na společném termínu. Dejte nám vědět, pokud Vám termín nevyhovuje a vymyslíme náhradní.

Chystáme pro Vás také další žensky orientované kurzy. Již brzy. Sledujte naše aktuality.

Těšíme se na společné právní ladění.

Martina Činková, Jana Doušová a Martina Hejduková

lektorky společnosti Ateliér práva, s.r.o.

e-mail: atelierprava@email.cz

 logo-small

Komentáře

Anketa

Líbí se vám stránka?

Zobrazit výsledek

Nahrávání ... Nahrávání ...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace